Dünyada üretimin, malzeme yönünden en üstün gücünü çelikler alır.
ATG DEMİR ÇELİKATG DEMİR ÇELİKATG DEMİR ÇELİK
0212 671 46 28
info@atgdemircelik.com
B5 Blok No:117 Başakşehir / İSTANBUL

Misyon Vizyon

Dünyada çelik üretiminin gelişimini incelediğimizde demir cevherini ağaç kömürüyle eriterek demir ve çelik yapımına başlandığını görmekteyiz. Bu konudaki belgeler ve cevherden demir çeliği ilk yaplanların Türklerin olduğunu göstermektedir.
Demir ve karbon alaşımı olan çeliğin Dünyadaki üretimin her safhasında yer alması bu ürünün bir ülke ekonimisi için ne denli önemli olduğunu göstermektedir. Dünyada üretimin, malzeme yönünden en üstün gücünü çelikler alır. Otomotivden uyduya kadar geniş bir ürün yelpazesinde çeliklerin tüm türleri görülebilir.

Çeliğin kısa ve öz olarak tanımı, demir karbon alaşımıdır. Bu alaşıma çok sayıda değişik oranlarda elementler katılarak daha özlü ve özelliklerde vasıflı çelikler üretilmektedir. Katılan elementlerin çeliğe etkileri ile çeliklerin standart gösterimini bilmemiz, çeliğin seçimi ve tanımı açısından önemlidir. Bu açıdan ATG Demir Çelik olarak çeliklerin sınıflandırılmalarına özgü bilgilerle birlikte, Dünyanın ve ülkemizin sayılı firmalarının çeliklerini imalatlarınızda kullanmanızı sağlayarak kataloğu sizlere sunmaktan kıvanç duymaktayız.


ATG Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Turan GÜL

Bültenimize abone olun

Doğrudan gelen kutunuza teslim edilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Hayır, teşekkürler